Під час ревізій установ, що належать до сфери  управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України встановлено порушень на суму 223,01 тис.грн.

Фахівці Менської міжрайонної Держфінінспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 223,01 тис.грн під час ревізій установ, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

Внаслідок проведеного аналізу по виконанню планів по проведенню щеплень і лікувально-профілактичних заходів по наданню платних послуг установами ветмедицини недоотримано коштів в сумі 147,9 тис.грн.

Установами, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України здійснено покриття витрат юридичних осіб всупереч законодавству, проведено відчуження майна на користь суб’єктів державної власності, та здійснено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду (без відновлення видатків загального фонду), через це загалом незаконно витрачено коштів в сумі 60,65 тис.грн.

Також виявлено порушення законодавства з питання оплати праці, що призвело до незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 14,46 тис.грн, з урахуванням єдиного соціального внеску.

За результати контрольних заходів на посадових осіб складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення, застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Про результати проведення ревізій проінформовано правоохоронні органи.

За інформацією Держфінінспекції