30 вересня місто Мена святкувало свою 952 річниць із дня заснування. Але наші спортсмени почали вітати його вже в суботу 29 вересня своєю чудовою грою у міні-футбол на Кубок до Дня міста. Незважаючи на досить похмуру погоду на стадіон «Колос» пограти прибули команди не тільки з міста, а також із с. Феськівка, с. Киселівка, с. Садове, смт. Березна, с. Семенівка та Волосківці. Всього у кубку брало участь 9 команд «Кооператор», «Темп», «Авангард», «Ніка», «Ювента», «Чапаєв», «Фаворит», «Полісся», «Волосківці». Всі команди показали неперевершену гру у футбол. За результатами замагання третє місце посіла команда «Авангард» (м. Мена), друге – «Полісся» (смт. Березна), а перемогу здобула команда «Кооператор» з міста Мена. На нагородження завітав міський голова Геннадій Примаков який привітав всіх гравців і нагородив команди переможці Кубками та подарунками, а кращих гравців захоплюючих футбольних матчів – пам’ятними статуетками.

З самого ранку 30 вересня у приміщенні центру культури і дозвілля молоді розпочався міжрайонний шаховий турнір «Мena open chess» присвячений Дню міста. До нас завітали команди з Корюківки, Борзни, Городні. В турнірі брали участь 6 команд «Борзна», «Корюківка», «Менські вовки», «Менський легіон», «Городня» та «Богатир». У нелегкому протистоянні перемогу здобула команда Борзни, друге посіла команда з Корюківки, а трете – «Менські вовки» з нашого рідного міста Мена. Кращим гравцем на першій дошці став Олег Мілейко з команди Корюківки, на другій дошці – Юрій Стальниченко з команди «Менські вовки», а на третій дошці кращим став представник команди «Менські вовки» -Сергій Шолом. Команди призери були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними подарунками, а кращі гравці – статуетками.

Але це ще не все, біля малої сцени, що розташовується у сквері за ПриватБанком проводилися показові виступи вихованців Менської дитячо-юнацької спортивної школи секцій вільної боротьби та панкратіону під мудрим керівництвом тренерів Коноваленка Дмитра та Гаркуші Миколи. Хлопці та дівчата показали майстерні вміння та навички у вищезгаданих видах спорту. А зіркою спортивної програми був наш земляк з Чернігова, чотирьох разовий чемпіон світу з силового екстріму, учасник «Аrnold classic», «Український домкрат» – так прозвали його меняни, богатир – Олександр Пеканов. Протягом декількох годин атлет демонстрував неймовірну силу штовхаючи штангу стоячи вагою 125 кг., піднімаючи автомобіль з маленькими менянами, вага якого перевищувала 400 кг., підіймаючи кулю вагою 170 кг. та перекидаючи її через металеву конструкцію. Однією з видовищних вправ у виконанні Олександра була жим гантелі однією рукою, вага гантелі була аж 90 кг. Всі меняни були захоплені видовищними виступами українського богатиря, активно плескали в долоні, фотографувались та брали автографи.

Протягом показових виступів Олександра 6 дужих хлопців, жителів м. Мена змагались за звання найсильнішої людини міста. Боротьба була жвавою та самовідданою. Кожен з претендентів показав свою силу та зміг довести, що Мена багата на майбутніх учасників богатирських ігор. В загальному заліку за результатами всіх вправ третє місце посів Федорченко Олександр, друге почесне місце – Нагорний Сергій, а беззаперечну перемогу та звання найсильнішої людини м. Мена здобув Литвиненко Іван. Всіх призерів Олександр Пеканов та міський голова Геннадій Примаков нагородили особливими медалями та вітамінними подарунками.

На завершення спортивного марафону до Дня міста міський голова також продемонстрував свої спортивні навички та виконав праву жим штанги лежачи, вага штанги 60 кг. Це була чудова крапка у спортивних змаганнях присвячених відзначенню Дня міста Мена, але впевнене продовження  у спортивних досягненнях наших менян.

Exif_JPEG_420