Заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні сьогодні у Мені розпочались урочистою ходою через площу міста до обеліска Слави під супровід духового оркестру та ансамблю барабанщиць.

У святкових заходах взяли участь ветерани війни, голова райдержадміністрації Олександр Мисник, голова районної ради Володимир Невжинський, міський голова Федір Фесюн, їх заступники, керівники управлінь та відділів органів влади та самоврядування, працівники підприємств та установ міста, учні міських шкіл та громадськість.

Зі словами привітань та щирої вдячності за безсмертний подвиг до учасників війни звернувся голова районної ради Володимир Невжинський та міський голова Федір Фесюн. Т.в.о. районного військового комісара Вадим Лобур вручив п”ятьом присутнім ветеранам медалі Республіки Білорусь до 70-ї річниці визволення від фашистських загарбників.

Цього дня ветеранів вітали учні міських шкіл, даруючи їм квіти й теплі побажання міцного здоров’я і довголіття. Хвилиною мовчання меняни вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради великої Перемоги та поклали квіти до обеліску.

Далі у центральному сквері міста відбувся святковий концерт, а на ветеранів чекала солдатська каша.

Протягом всього часу працювали виставки, діти малювали на асфальті «Квіти ветерану», а на стадіоні відбулися спортивні змагання.

Відповідні заходи пройшли в усіх населених пунктах району.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА
 

Позначки: