doshka21 листопада у День, коли наша країна відзначала День Свободи та Гідності в Менській районній гімназії відбулось відкриття пам’ятної дошки Олександру Ільчишину – справжньому патріоту України, захиснику нашого міста, який отримав поранення під час АТО і після двох років перебування у комі відійшов у небуття.

Міський голова Геннадій Примаков висловив слова співчуття батькам та рідним Олександра, розповів про важливість боротьки за свободу і гідність. Наголосив, що боротьба триває не лише на фронті, але і у наших мирних містах.

На заході окрім, близьких та рідних, були побратими Олександра, які розділяли військові будні з нашим воїном, намагалися врятувати в перші хвилини після поранення. Хлопці відкрили меморіальну дошку і не приховуючи емоцій ще раз поглянули в очі товариша, які дивилися на них з граніту.

Після відкриття меморіальної дошки присутні рушили до центрального кладовища, де поховані Титаренко Сергій, Жеребило Вадим, Головатий Максим та Ільчишин Олександр та на кладовище по вул. Горького, де поховано Андрейченка Максима. Це наші герої, які поклали своє життя, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

Також міський голова поклав квіти до меморіальних дошок, які розміщені в школі Шевченка.

Після покладань квітів усі бажаючі могли відвідати патріотичний концерт з нагоди Дня свободи та гідності в районному будинку культури.

Хочеться висловити вдячність адміністрації Менської районної гімназії за підготовку заходу присвяченого відкриттю меморіальної дошки та особисто директору Кадушку Михайлу Дмитровичу.

Особлива подяка – Євгенію Марченку за виготовлення меморіальної дошки.

Жодні слова не вгамують біль, але ми маємо зробити все, щоб така дорога ціна не виявилась даремною. Давайте робити висновки з буремних подій сьогодення, не даймо страшним сторінкам повторюватися! Любімо Україну і цінуймо звитягу її мужніх синів та дочок!

 

dscn6964

dscn6971

dscn6978

dscn6988

 

Позначки: , ,