Виконавчий комітет Менської міської ради звертається до голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, керівників установ та організацій з проханням активізувати роботу по оформленню паспортів готовності до роботи в опалювальний період 2018/2019 років (далі – Паспорт).
Паспорти готовності треба оформити та подати до відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Менської міської ради до 01 жовтня 2018 року, інакше виникає загроза, що опалення у Вашому будинку може розпочатись не вчасно. Представник інспекції Держенергонагляду в Чернігівській області прибуде в приміщення Менської міської ради 4, 5, 6 вересня для підпису паспортів та актів готовності до опалювального періоду 2018/19 років, а також для проведення моніторингу технічного стану та підготовки всіх систем і джерел теплопостачання на території Менської ОТГ. Відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», до комісії з  перевірки
готовності  теплових  господарств до роботи в опалювальний період ОБОВ’ЯЗКОВО входить представник відповідної державної інспекції.
Просимо відповідально віднестися до даного питання та провести відповідну роботу.