Серпень видався дуже спекотним і насиченим на події. Так, 19 серпня на всю об’єднану громаду відлунав перший в Дягові еко фестиваль «Медовуха фест».

Програма еко фестивалю розпочалася зі святкової ходи колективів та представників громад. Урочисто і феєрично крокували від храму Покрови Богородиці до сцени. Усі присутні почули про досягнення колективів та мешканців громад.

Були презентації цікавих страв, меду та медовухи, які освятив Кожен міг скуштувати та придбати. Настоятель храму Віталій Тихомиров провів освячення.

Зі сцени лунали вітання від міського голови Геннадія Примакова, в. о. старости Наталії Бурки, депутата обласної ради Миколи Бутенка, депутат Менської міської ради Віктор Остапенко.

Своїми виступами радували колективи з Макошино, Дягови, Степанівки, Городища, Феськівки, Мени, Кукович, Стольного, Киселівки, Синявки. Проводили майстер класи з гончарства (Олег Луцук), аква гриму (Катерина Ткаченко), виготовлення іграшок з соломи.

На сцені було спекотно не тільки від погоди, але й від запалу виконавців та аматорів.

Завдяки талановитим учасницім самодіяльності з с. Синявка було відтворено старовинний весільний обряд “Шишки”.

О 14 годині розпочався виступ кінного театру “Соколиний хутір” під керівництвом Миколи Черепа. Присутні затамувавши подих вдивлялися в патріотичне стилізоване шоу на конях. Були карколомні трюки і вправи зі зброєю. Дійство просто заворожуюче.

Також із «Соколиного хутора» була виставка різноманітної козацької зброї. А на згадку кожен бажаючий міг виковати монету.

Дійство тривало з 12:00 жо 18:00.

Під час фестивалю можна було придбати: магніти, календарики і брошурки з краєвидами і гербом Дягови.

Цього дня громада не могла оминути і ювілярів. Відзначили дві золоті і три срібні весілля. Ювілярів вітала депутат районної ради Світлана Бутенко. Кращих у різних номінаціях пасічників також відзначили кубками з першого еко фестивалю.

Здійснювався збір меду для воїнів АТО. Всі бажаючі могли залишити баночку меду. Незабаром його доправлять воїнам в АТО.

Дітлахи стрибали на батутах, для них проводилися ігротека та різні руханки. Кожен бажаючий на імпровізованій карті України зміг залишити своє побажання.

Захід незмінно підтримало фермерське господарство “Бутенко”, місцеві фермери та небайдужі жителі громади.

О 20:00 розпочалося фаєр-шоу від театру вогню “Джокер”. Своїми миступами радували гурт “Стейк”  та гості з Чернігова “Hit of band’s”. Біля опівночі свято перейшло в розряд молодіжного і на сцені з’явились діджеї Paladin and Davidka(до речі жителі м. Мена, які грають на різноманітних заходах в Києві та Чернігові).

 

Позначки: