DSCN6109

18 липня за ініціативи молоді на чергове засідання було запрошено директора Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолія Єрмоленка та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Альону Римар.

Подякувавши гостям, молодіжна рада перейшла до обговорення ряду інших питань. Так, висловлювалися пропозиції щодо відзначення в місті Дня Прапора, Дня незалежності та святкування дня міста. Було обговорено пропозиції міської ради та підтримано необхідність проведення фото та відео конкурсів. Також трішки фантазували і вигадували, кого б хотілося запросити із зірок на свято нашого міста.

13699966_1236300823049038_3906146594315855466_n

Присутні дізналися про долучення міської ради до створення Етичного кодексу, вислухавши основні поняття, вирішили продумати свої пропозиції і долучитися до створення такого документа.

Також серед інших питань обговорювалась необхідність створення логотипу молодіжної ради.

Присутні заповнили анонімні анкети, в яких розповіли про те, які є проблеми в нашому місті, їх бачення у вирішенні даних питань та про розуміння місцевого самоврядування. За результатами даних анкет буде створено узагальнення, яке буде опрацьовано і надано міському голові та депутатам міської ради для ознайомлення та у вигляді пропозицій від молодіжної ради.

DSCN6115