Цього року нашому місту Мена виповнюється 952 роки. Місто – це не тільки вулиці, багатоповерхівки, парки і тротуари. Нині місто розвивається, змінюється його обличчя. І все це завдяки Вам, дорогі меняни, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості. Разом з Вами радію і я успіхам нашого міста, переживаю за його проблеми, і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим. А це значить спільно працювати заради досягнення цих планів у майбутньому. Лише разом ми досягнемо успіху. Не можна забувати рідний край, де ви народились, де ростуть ваші діти. Від кожного з нас залежить як розвиватиметься наше місто. Давайте помолимося за тих, хто сьогодні захищає нас на східних рубежах і згадаємо наших воїнів, які віддали життя заради миру в Україні: Микола, Сергій, Олександр, Максим, Вадим, Олександр, Максим, Олександр… Склонімо голови і перед людьми, які захищали і визволяли наше місто від фашистських загарбників, виконували свій обов’язок в інших країнах, захищали від чорнобильського лиха, розбудовували нашу Мену.

Хочу, щоб усі ми зрозуміли, Мена – наш дім. Вона була до нас, вона живе зараз і буде після нас. Не забуваємо це та зробимо нашу Мену ще кращою усі разом.

Щиро вітаю менян з 952-річчям нашої спільної домівки. Нехай у ній живе лише любов, гармонія, взаємоповага і достаток! Слава нашому місту! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

Міський голова                                            Геннадій Примаков