Excellent images of flags for your businessЗ 10 жовтня в місті стартує Європейський тиждень місцевої демократії. Міська рада запрошує усіх бажаючих долучитися до заходів. Так, уже стартували конкурс малюнків «Місцева демократія в дії»; творів «Як би я був депутатом міської ради…»; плакатів “Місцева демократія що це?”. Планується проведення ігор для вихованців старших груп дитячих садочків «Я і місцева демократія»; інтелектуально-розважальна гра для школярів «Моє бачення місцевої демократії. 11 жовтня в міській раді – День відкритих дверей. 12 жовтня – тематичне засідання молодіжної ради “Я реалізую свої права”.

Головною метою ініціативи проведення Європейського тижня місцевої демократії є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залученню до прийняття управлінських рішень.

Завданнями Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії. Поширення інформації про різні форми та можливості участі в прийнятті рішень на місцевому рівні повинне сприяти розширенню участі громадян у соціальному, культурному, економічному та політичному житті.

Excellent images of flags for your business

Excellent images of flags for your business