Відповідно до плану роботи відділу освіти Менської міської ради 22 листопада 2018 року на базі Макошинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів проведено семінар-практикум вчителів англійської мови на тему  «Урок англійської мови в Новій українській школі… З чого почати?».  

Учасники семінару-практикуму ознайомилися із системою класної та позакласної роботи вчителя англійської та німецької мов Макошинського ЗЗСО I-III ступенів Єловікової Ольги Олександрівни, з досвідом роботи закладу освіти з питань впровадження нових стандартів на уроках англійської мови у першому класі, розширили знання про нові методи навчання і виховання в умовах НУШ.

Коленченко Ольга Миколаївна, вчитель англійської мови Менського ОЗЗСО I-III ступенів імені Т.Г.Шевченка провела практичний тренінг на тему «Використання інтерактивних засобів реалізації соціокультурної змістової лінії на уроках англійської мови у першому класі».

Майстер-клас із застосування методу проектів як засобу формування комунікативної компетенції на уроках англійської мови у першому класі провела вчитель англійської мови Менської гімназії Рогова Ніна Борисівна.

 Ткаченко  Світлана Валеріївна, вчитель англійської мови Менського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка, поділилась досвідом роботи з теми «Національно-патріотичне виховання на уроках англійської мови» (використання краєзнавчого матеріалу).

Під час проведення круглого столу на тему «Корисні поради щодо впровадження нових стандартів на уроках англійської мови у першому класі» було надано методичну допомогу в роботі з питань організації та проведення уроків англійської мови у першому класі та освітнього процесу з предмету.

Під час презентацій фрагментів уроків англійської мови у першому класі педагоги закладів освіти Менської міської ради продемонстрували уміння творчо підходити до організації та проведення уроків англійської мови, використовувати сучасні педагогічні технології, зорієнтовані на розвиток особистості, здатної до навчання та самовдосконалення.

Всі вчителі англійської мови закладів освіти міської ради одноголосно прийшли до висновку, що лише той учитель зможе працювати в умовах реалізації завдань, визначених законом України «Про освіту», хто не буде тупцювати на місці, хто творить себе, а разом із собою і учнів.