У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ НАВЧАТЬ ЯК

БЕЗПЕЧНО ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ ТА НЕ ПОТРАПИТИ

ДО РУК ТОРГІВЦІВ ЛЮДЬМИ.

 

Щороку мільйони людей в усьому світі стають жертвами обману й потрапляють до рук торгівців людьми. Торгівля людьми має безліч форм і не знає кордонів.

Хто більше ризикує потрапити в ситуацію торгівлі людьми в Україні: чоловіки чи жінки? Чи можна застосовувати поняття «торгівля людьми», якщо постраждала особа під тиском або внаслідок залякування дала згоду на експлуатацію? Які міжнародні та національні нормативно-правові акти захищають постраждалих від сучасного рабства?

На ці та інші запитання дадуть відповідь у Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості, де активно долучаються до проведення інформаційно-просвітницьких заходів, орієнтованих на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про це явище та небезпеку, яку воно становить. Зокрема, з грудня 2018 – по лютий 2019 року заплановано ряд інформаційних заходів та тренінгів для безробітних осіб на тему: «Підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування».    Запрошуємо до участі у тренінгах всіх бажаючих.