Днями у Менській районній філії Чернігівського ОЦЗ відбувся «День відкритих дверей» з проведенням конкурсу та виставки дитячих малюнків «Професія моєї мрії» серед учнів молодшого шкільного віку. В конкурсі взяли  участь 17 закладів загальної середньої освіти Менського району, які представили на конкурс 183 малюнки.

Юних художників привітала заступник директора філії Ірина Анцигіна, яка подякувала дітям за участь у конкурсі та прекрасні роботи.

Серед представлених на конкурс малюнків можна було побачити розмаїття робітничих професій, які актуальні на ринку праці. Зобразивши улюблену спеціальність, хлопчики та дівчатка проявили не тільки творчі та художні здібності, але й обізнаність у світі професій. Вони старанно малювали свої мрії – професії будівельників, модельєрів та швачок, водіїв, стюардес, дизайнерів, поліціянтів та військових, художників, учителів, програмістів, моряків та інші.

Для визначення рівня знань учнів про професії організатори заходу провели ряд вправ, а саме: «Визнач професію», «Професія на букву», «Загадки про професію». В ході цих вправ виявилося, що діти не тільки гарно малюють, а ще й багато знають про професії.

Компетентним журі обрано авторів найкращих малюнків, яких нагороджено дипломами та призами.