День працівників культури та майстрів народного мистецтва Менська громада відзначила двохгодинними урочистостями.

Всіх гостей урочисто зустрічав духовий  оркестр Менської дитячої музичної школи під керівництвом Юрія Дробиша.

Захід розпочався з вручення творчих крил працівникам культури Менської ОТГ, які вручив міський голова Геннадій Примаков разом із начальником Відділу культури Менської міської ради Світланою Шелудько. Також грамотами міської ради за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури та майстрів народного мистецтва були нагороджені керівники колективів комунального закладу “Менський будинок культури”.

Гостями святкової програми стали академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди», м. Чернігів. У переповненому залі, пісні та танці ансамблю супроводжувалися гучними оплесками і вигуками «Браво!». Дівчата і хлопці – настільки майстерно володіють своєю справою і так щиро співають українські пісні, що неможливо не захопитися цим колективом! 

Висловлюємо щиру вдячність чудовій команді професіоналів – працівникам культури, ветеранам праці, всім хто долучився до організації та проведення святкового заходу, доклав максимум зусиль для змістовної та цікавої програми.

Особлива безмежна вдячність та низький уклін хлопцям, які захищають наш мир і спокій на сході України. Завдяки їм ми мали змогу організувати та провести даний захід.
Дякуємо жителям та гостям міста, глядачам, за те що розділили з нами цю святкову подію.