14 листопада в приміщенні Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка відбувся зональний семінар-практикум вчителів хімії Менської ОТГ на тему: “Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії як особливої умови успішного запровадження Концепції Нової української школи”.

В ході семінару вчителі згадали 10 основних ключових компетенностей НУШ (знання дежравної мови, спілкування іноземною мовою, математична грамотність, компетентності в природнихинауках і технологіях, інформаційно-цифрова компетентність, уміння навчатись впродовж життя, соціальні і громадські компетентності, підприємливість, загальнокультурна грамотність, екологічна грамотність і здорове життя). В процесі перегляду уроку-практичної роботи в 9 класі по розв’зку йонних рівнянь, який майстерно провела вчитель хімії Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Шепель Т.І,. учасники семінару мали змогу переглянути на практиці вміння учнів поводитись з хімічними реактивами, проаналізували урок за формуванням основних компетентностей учнів.

В ході семінару вчителі хімії активно прийняли участь у майстер-класі вчителя хімії Усік Н.І. по формуванню зацікаленості учнів до уроків хімії та біології через використання інформаційно-комп’ютерних технологій та наукових досліджень.

Велика вдячність керівництву Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка та вмілим вчителям хімії за чудових семніра-практикум, де кожен з учасників почерпнув для себе корисну інформацію у викладанні хімії та отримав масу позитивних емоцій.